czwartek, 26 lipca 2012

Christopher Tenebris
imię: Christopher

nazwisko: Tenebris

pseudo: Chris

wiek: Fizycznie wygląda na 18 (jako, że jest w połowie demonem żyje dłużej od ludzi, ale krócej niż demony czystej krwi). Stracił rachubę po setce.

data urodzenia: 29 luty (rok bliżej nieokreślony)

pochodzenie: Stolica Anglii - Londyn

rasa: Jest pół demonem, pół człowiekiem.

grupa krwi: jest posiadaczem rzadkiej grupy krwi jaką jest  0Rh-

lubi: Czekoladę - Zawsze po kieszeniach nosi jakieś batoniki; cień; spędzać czas w czyimś towarzystwie; osoby którym paszcza się nie zamyka, bo lubi słuchać innych; wieczorne spacery po opuszczonych terenach (najbardziej lubi nieodwiedzane już wesołe miasteczka).

nie lubi: Słońca, a konkretnie nie lubi się opalać, upałów; jabłeczników; nienawidzi się nudzić - jak zresztą chyba każdy; kiedy ktoś go poucza; ananasów;  bufonów; być ignorowanym; rumienić się; być w stanie zakłopotania; wstawać rano; ciągle zmieniać miejsca zamieszkania(kiedy się ukrywał musiał się przeprowadzać,bo bardzo wolny proces starzenia się mógłby się dla zwykłych ludzi wydawać co najmniej dziwny).

ranga: Kiedyś był modelem, ale zrezygnował. Obecnie trochę majsterkuje to też można powiedzieć, że jest mechanikiem. Znacznie lepiej wychodzi mu 'pożyczanie' sobie rzeczy od innych(złodziej), ale nie kradnie jak nie musi.

dodatkowe informacje:
Na jego ciele znajdują się wyryte w skórze runy - na karku, klatce piersiowej i na zewnętrznej stronie obydwu dłoni (niekiedy zakłada rękawiczki by nie było ich widać);
nosi przy sobie nożyk sprężynowy;
nienagannie potrafi się posługiwać sztyletami;
jedyną częścią, której nie potrafi ukryć, że swojego demonicznego wcielenia jest ogon;
jego oczy zmieniają kolor na czerwony;
ma uczulenie na ananasy;
osoby które go znały uważają, że Chris jest typem buntownika;

*
Ojciec był demonem, a matka zwykłym człowiekiem. Nic oryginalnego. Demon jak to demon po prostu po wszystkim zostawił rodzicielkę Chrisa. Amelia(owa matka) wyszła za mąż i razem z nim próbowała wychować chłopca w miarę na bardziej człowieczą istotę. David (mąż Amelii, ojczym Chrisa) bardzo interesował się zaklęciami, alchemią, wzywaniem demonów i innych stworzeń, rysowaniem kręgów itp. Runy na ciele Christophera to właśnie dzieło jego ojczyma, który wszelkimi siłami próbował przywrócić synowi pełne człowieczeństwo co niestety się nie udało. 

*Chris ma brązowe włosy z grzywką zachodzącą mu na twarz. Oczy ciemne również tego samego koloru, ale z racji z tego, że jest w połowie demonem tęczówki czasem zmieniają barwę na czerwony. Chłopak średniego wzrostu, szczupły i lekko umięśniony, a skóra jest niesamowicie blada. Jego styl ubioru ciężko określić gdyż w jego garderobie znajdują się najróżniejsze ciuchy. Christoper bardziej stawia na wygodę ubrań niż tylko na ich wygląd.

Jak się znalazł w Akademii na Wyspie Umarłych?
Otóż to, była to kolejna przeprowadzka z jednego miejsca do drugiego. Przypadkowo usłyszał o tej wyspie więc postanowił się wybrać w podróż by ją odnaleść. Nie było łatwo, ale wizja w miarę spokojnego życia wśród swoich bardziej go motywowała do dalszych poszukiwań. Po jakimś czasie nieświadomy trafił na Wyspę Umarłych tracąc wszelkie nadzieje. Wątpliwości zostały rozwiane kiedy napotkał na swojej drodze budynek Akademii i ku swojej uciesze planuje zostać tu na dłużej. Dużo dłużej.

4 komentarze: