niedziela, 22 lipca 2012

LETMEBEYOURFANTASY

Witam Wszystkich.!

Nazywam się Rayan Denevue, urodziłem się 25 września. W czasie pisania tej noty mam 18 lat. Urodziłem się na południu Francji, ale tylko mój tata był francuzem, a mama angielką. Ludzie bardzo często mówią do mnie Yuta... Ale wole zdrobnienia od Rayana. Od 6 roku życia gram na pianinie, ogólnie wszystko co ma klawisze jest moim przyjacielem. Przed tragedią na wyspie ciągle brałem udział w różnych konkursach muzycznych... Teraz mogę kontynuować moja pasję w zaciszu akademii. Co jeszcze lubię...? Hm, dość sporo rzeczy. Należę do klubu sportowego, gram w koszykówkę. Od zawsze też interesowała mnie kultura Japonii a przede wszystkim anime i manga. Mogę o tym rozmawiać godzinami.! Jak nie dłużej... Tak samo jak o jedzeniu... Może i nie wyglądam bo ważę tylko 54 kilo, ale kocham jedzenie. Zjem wszystko z wyjątkiem soli... Nienawidzę słonych potraw.! Nie solę nawet zwykłych frytek, czy ziemniaków... Łe. Do moich ulubionych zajęć należy również spacerowanie. Dość głupie, ale lubię przyrodę. Boję się wody... Nie umiem pływać. Huh... Mój tata nie był zbyt rodzinny i nie miał czasu mnie nauczyć. Bardzo często też rysuję, ale to muzyka jest u mnie na pierwszym miejscu.
Obecnie jestem przewodniczącym. Mam nadzieję, że szybko znajdę swojego obrońcę - ktoś taki jest potrzebny... Nie jestem do końca przekonany, czy poradzę sobie z całą akademią na głowie. Ale... Ktoś musi. >.O Na dodatek jestem bardzo dobrym negocjatorem, bycie artystą też sprawia mi ogromną radość. Ludziom czasem przeszkadza to, że nie potrafię zamknąć buzi... Ale taki już jestem. Born This Way Biczes.
Obecnie mieszkam w pokoju numer 9. To moja szczęśliwa liczba. 
Co do wyglądu. Zawsze chodzę w rozciągniętym sweterku, mam 175 cm wzrostu. Włosy... Dłuższe, ciemnobrązowe, lubią się kręcić. Chodzę tylko w trampkach.
"To see a World in a Grain of Sand
And A Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an Hour."Do zobaczenia. >.O
~Rayan Denevue

2 komentarze:

  1. Rayanek tylko komentarza nie ma. To ja dam ^o^
    Hej Rayanek~

    OdpowiedzUsuń
  2. Nikt mnie nie chciał przywitać .o. xD

    OdpowiedzUsuń