czwartek, 26 lipca 2012

Lidia Tireni

 Imię i nazwisko Lidia Camilla Tireni
Urodzona 25 marzec 1990r. w tym roku skończyła  22 lata
Pseudonim Nie posiada
Pochodzenie Austria
Rasa Człowiek
Znak zodiaku Ryby
Co lubi Lidia jest dziką fanatyczką przyrody. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu. Szczególnie upodobała sobie góry. Jednym z jej ulubionych zajęć jest uprawianie sportu. Ulubione dyscypliny Lidii to jazda konna (pasja życiowa), pływanie oraz kolarstwo. Podczas wszelakiego rodzaju zajęć nie pogardzi dobrą muzyką - w szczególności rock'iem. Jest fanką spacerów podczas nocy (niestety przez zaistniałą sytuacje musiała z nich zrezygnować). Uwielbia przebywać w ciepłych pomieszczeniach.
Nie lubi Głównym wrogiem Lidii jest mięso - nie może znieść myśli, że właśnie je szczątki jakiegoś stworzenia które zginęła tylko dlatego, żeby ona mogła coś zjeść. Pomimo faktu, iż jest fanką natury, od wszelakiego rodzaju robali trzyma się jak najdalej. Dziewczyna nienawidzi ciągłej samotności. Przynajmniej parę godzin w dobie powinna spędzić z jakimś towarzystwem - najlepiej mniej lub bardziej walniętym w łepek. Lidia nie lubi bardzo słodkich dań, cukierków czy zapachów - robi jej się od nich niedobrze.
Ranga negocjator, psycholog
Pokój z numerem pięć


Jak Lidia trafiła do Akademii
Lidia już od trzech lat podróżowała po świecie w poszukiwaniu własnego miejsca. Odwiedziła już wiele krajów ale zawsze coś jej nie pasowało - to za zimno, to za ciepło, tu są niemili ludzie, tu zbyt nachalni, tu poważni... Gotów była zrezygnować z planów dalszej podróży i wrócić do domu gdy obiły jej się o uszy plotki o pewnej Akademii na wyspie. Uznała, że jeśli ma się poddać, to najpierw musi zobaczyć wyżej wymienione miejsce. Nie było jej łatwo odnaleźć drogę, gdyż mało kto dokładnie orientował się gdzie znajduje się owa Akademia. Jednak po paru miesiącach dopięła swego i wylądowała na Wyspie Umarłych. Co prawda nie miała w planach zostać tutaj dłużej jednak atmosfera i miłe towarzystwo przesądziło o wszystkim. Dlatego postanowiła zostać tu na dłużej i kontynuować swoją naukę.
Dodatkowe informacje
*największym marzeniem Lidii jest posiadanie własnego konia
*lubi ostre potrawy i kwaśne desery
*jest wegetarianką
*ulubionymi kwiatkami Lidii są Blue Daisy
*jej ulubionym kolorem jest niebieski a ulubionym kamieniem szlachetnym akwamaryn
*szczęśliwa liczba Lidii to pięć
*cierpi na klaustrofobie 
*studiuje (albo raczej stara się) psychologię

2 komentarze:

  1. My się już poznaliśmy w dość osobliwych okolicznościach. Witam Panią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uh... *jest ciekawy w jakich* Hmh.... Yo prsze Pani.! *uśmiechnął się*

    OdpowiedzUsuń