niedziela, 22 lipca 2012

Nie każdy jest taki zły na jakiego wygląda.


Imie: Jurij Vasiliev "Lunatyk"
Nazwisko: Miedwiediew
Yokai: Sunekosuri ( mały pies lub kot, który ociera się w nocy o nogi ludzi.)
Pochodzenie: Rosja
Data ur: 25 stycznia
Wzrost: 163cm
Stan cywilny: Zaręczony z Silver Byakko


O nim: Dość zmienny. Raz zdaje się być zimny, obojętny, często wredny a nawet okrutny.  Zaś innym razem jest bardzo przyjacielski, miły i pomocny. Często zamyślony - marzyciel. Denerwuje się w niektórych sytuacjach i przez niektórych ludzi. Jednak trzeba się postarać bądź po prostu uderzyć w jego czuły punkt żeby się rozzłościł. jest człowiekiem uczciwym i umie dochowywać tajemnic mu powierzanych. Mało egoistyczny, lubi pomagać i cieszyć się z prostych rzeczy jak np rozmową z kimś. Szybko zaczyna się martwić o innych mimo swojej "obojętności". Można się po nim spodziewać zrozumienia, zawsze wysłucha drugiej osoby.

Ubiór: Zwykle chodzi ubrany na czarno. Nie gardzi czarnymi koszulami z krótkim rękawem ani luźnymi koszulkami które lubi najbardziej. Najczęściej nosi czarne długie spodnie i glany, które, nie da się ukryć, wiele już z nim przeszły. Czasem zdarzy się że założy kapelusz, lub kiedy jest chłodno, ciemną bluzę z futerkiem.

Po przemianie: Czarny kot, z pozoru wyglądający jak każdy inny. Jego oczy jednak z koloru są wręcz czerwone. Jest tym typowym kotem który czeka w ciemnościach aż stracisz czujność by z niespodziewanie prześlizgnąć ci się między nogami bądź przestraszyć Cię swym budzącym grozę miauknięciem.

Historia:  Nigdy nie należał do typu rodzinnego. Kiedy tylko nadarzyła się okazja odszedł z domu. Nigdy też specjalnie nie nękały go wyrzuty sumienia więc nie żałował żadnej ze swoich decyzji w tym także tamtej. W dzieciństwie nigdy nie miał zbyt wielu kolegów. Zwykle był sam gdyż często zostawał odtrącany mimo, iż nigdy nie bywał agresywny. Zawsze starał się być miły i przyjaźnie nastawiony. Po wieloletnich próbach zaprzyjaźniania się z innymi i wielu przykrych sytuacjach, to zmieniło i stał się taki, jaki jest teraz. Niektórzy zaczęli mówić że nie ma on uczuć ani serca. On sam zaczął ukrywać jakiekolwiek uczucia przed niektórymi osobami. Jednak nigdy się ich tak na prawdę nie wyzbył. W obecnej chwili jednak cały on zaczął się "naprawiać" i uczyć wszystkich uczuć od nowa. Zawdzięcza to pewnej osobie.

Dodatkowe informacje:
* Nie przepada za dziećmi
*Często chodzi bez butów ewentualnie w glanach.
* Powinien nosić okulary
* Jest silniejszy niż na to wygląda.
* Pisze różne teksty. (od opowiadań, historyjek po teksty piosenek)
Zainteresowania:
* Sztuka (od rysowania, malowania przez rzeźbienie, linoryty, grafike)
* Muzyka (Śpiew, gra na instrumentach)
* Astronomia
* Medycyna
* Filozofia

Lubi:
* Bronie różnego rodzaju
* Słodycze
* Przygody
* Obserwować ludzi
* Rozwijać swoje zainteresowania
* Zajmować się zwierzętami
* Kiedy się go mizia
* Bawić się np włóczką
Nie lubi:
* Ograniczania
* Zmuszania do czegokolwiek
* Niektórych rodzai ludzi
* Pająków
* Strzykawek
* Ludzi którzy krzywdzą zwierzęta 
*Osób z niesprzyjającą dla niego energią

1 komentarz: