wtorek, 31 lipca 2012

'Płakać trzeba w spokoju, tylko wtedy ma się z tego radość."


Imię: Rinko Yu*
Data urodzenia: 30 lipca 1997
Wiek: 17 lat (wygląd) 20 lat (łącznie)
Pseudonim: Rin, Yurin, Rinyu (+Rink, ale tak nazywać ją może tylko Kirley)
Pochodzenie: Ljubljana, Słowacja
Rasa: Rusałka
Historia: Rinko urodziła się w Słowacji, a dokładnie w największym mieście tego kraju - Ljubljanie. Piękne to miasto, które dziewczyna bardzo kochała. Matka dziewczyny była japonką stąd imię japońskie i nazywała się Hanami. Piękna, młoda i sławna pisarka. Ojciec zaś znany adwokat. Rin, jednak żyć normalnie nie mogła. Całe życie miała już ustawione. Dobre oceny, dobra podstawówka, gimnazjum, szkoła muzyczna, liceum, studia i te sprawy. Tak jakby jej przyszłość była w rękach rodziców i wszystkich tych osób. Nawet wiedziała już za kogo wyjdzie za mąż. A przecież był to już prawie XXI wiek.. O dziwo, dla tego potwora, bo, inaczej nazwać jej nie mogę, było to normalne. Jakby miała to przeczucie, że z wesela nic nie wyjdzie. 
Dzień ten, był wyjątkowo ciepły i pogodny. Nawet można było zobaczyć tęczę. Rin szła akurat po jabłka do sklepu, lat, wtedy już miała 17. Gdy ni stąd ni zowąd przejechał ją pijany kierowca. Nie było świadków, nie było winowajcy, a ona uwolniła się od świata tylko na miesiąc. Po miesiącu odrodziła się jako rusałka i dołączyła do pobliskiego stada. Niedługo później jednak musiała odejść, z powodu koloru włosów. Rasizm, prawda? I tak jak chyba wszyscy szukała swoje miejsca na tej ziemi, aż wreszcie znalazła wyspę, akademię. Cud, miód i orzeszki!
Charakter: Po pierwszym spotkaniu możesz powiedzieć, że jest nieczuła, zimna, obojętna, beznamiętna i piękna. Po następnych spotkaniach dowiesz się, że nie wiadomo jakbyś próbował do niej dotrzeć, ona i tak najchętniej wydrapała, by ci oczy i dorzuciła do kolekcji. Zastanawiasz się czy taki potwór jak ona na pewno jest rusałką, a nie wampirem, który zabija ludzi. Rinko to dziewczyna, której nawet uśmiechanie się nie udaje. Nie, nie. To nie jest jedna z tych masek "Wszystko dobrze, nie musicie się martwić." ona już po prostu taka jest. Gdy spróbujesz ją pocałować, pozwoli ci, jednak następnie uderzy cię rzeczywistość i to, że w jej życiu nic nie znaczysz. Jesteś takim robaczkiem co nosi kupę. Narzędziem kpin i rozmyśleń. Ale tak na prawdę nigdy się tobą nie interesowała. Smutny odchodzisz i widzisz jak leży na trawie oglądając niebo. W tej chwili coś się w niej wzrusza, piękne chmury, czasami deszcz.. To wszystko czego, by pragnęła. 
Pokój: 4
Ranga: Szpieg

*Rinko nie ma nazwiska, za to używa dwóch imion. Jeśli chcecie, wiedzieć co to rusałka to szukać w wikipedii. 

5 komentarzy:

 1. (Gome. Pokoj 2 jest zajety..)Witaj Rinko.//Shoku

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda, 2 zajęta.. ale możesz zająć jeszcze 4 i 15. (taak, Kirley może więcej xD Rink, Rinkuś, Rinkusia... jak ja kocham fakt, że nie chce wam się już mnie przeklinać) I witaj w naszych skromnych progach, Rusałko..

  OdpowiedzUsuń
 3. [ No kurde, miałam 15, ale Ray powiedział, że zajęty i mam mieć 2. ]

  OdpowiedzUsuń
 4. To sie pomylil chyba o.o weż sobie 4 i bedzie juz ok.

  OdpowiedzUsuń
 5. [Bry. 3 też formalnie wolna, przeniosłem się do 8 ale Rayan jak widać jeszcze tego nie poprawił. *będzie musiał o to pomęczyć* //Ebisu.]

  OdpowiedzUsuń