niedziela, 12 sierpnia 2012

KONKURS - 4 ALL

Dobra... Może nie do końca konkurs... 
*złowieszczy śmiech* A więc wpadłem na pomysł "konkursu" w którym trzeba:
1. Dla ludzi lubiących pisać:
Temat dotyczy naszego życia w akademii - w formie opowiadania.
A dokładniej ma to być opo w którym trzeba umieścić zombi, Nas (co jest bardzo ważne) i zdać się na własną wyobraźnię. Może to być opisana jakaś przygoda, wyjście poza mury. Musicie pamiętać, że w waszej pracy nie może zabraknąć reali jakie panują na wyspie Silent Rose. Będziemy też zwracać uwagę na to jak bardzo oddaliście charakter ludzi z akademii. To będzie świadczyć o tym jak bardzo się znacie, lubicie lub nie.
2. Dla ludzi lubiących rysować:
Temat jest bardzo prosty, a mianowicie trzeba przedstawić jakąś scenkę z akademii. Oczywiście nie może zabraknąć tam Nas - nie musicie tam rysować każdego, ale przynajmniej 2 postacie, odwzorowane tak jak wyglądają w HNWU. Taka scenka może dotyczyć wszystkiego! Gra w butelkę, wyjście na plążę, ognisko, nudzenie się w salonie. Wszystko. Dosłownie. Możecie bawić się kredkami, ołówkami, farbami - łooodewa.
Oczywiście wiem ile pracy trzeba włożyć w rysowanie, więc żeby Ci co wybiorą pisanie nie mieli za łatwo- Praca ma zajmować co najmniej dwie kartki A4. W pracach rysowanych, trzeba uwzględnić wygląd aka tak samo jak i nas samych. Macie na to 2 tygodnie, czyli prace maksymalnie można oddać do 26VIII.
A nagroda...?
No moim zdaniem warto! Za pierwsze miejsce można dostać Adma na blogu i na flaszu. Co za tym idzie - osoba taka stałaby na równi ze mną i z Ju. Mogłaby wprowadzać zmiany na blogu, wysyłać zaproszenia, bawić się grafiką, bawić się pomysłami... Łotewa! Za drugie miejsce - admin na flaszu. Chyba też warto.

Osoby zainteresowane proszę o podpisanie się pod notą. Dziękuję.
Prace przysyłajcie na ten adres: misaki_anime@onet.eu

Powodzenia! >.O15 komentarzy:

 1. *weźmie udział - będzie ciekawie~*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ey. A jakbym na przykład napisał erotyka z dwiema osobami od nas, to by zostało mi to zaliczone? PYTAM POWAŻNIE.

  OdpowiedzUsuń
 3. Di, rozwalasz mnie xD *chociaż napisanie jakiegoś yaoica...* a serio to nie mamy tu bloga oznaczonego jako +18 więc albo będziesz musiał zacenzurować... albo nie wiem co o.o

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę nie mamy +18? Oj tam, też bym był za yaoicem, hentaicem. Czymkolwiek, chociaż zapewne nie uda mi się przeczytać nic co wyjdzie spod Diavolovych łapek bo zaraz zarzucą zakazem albo cenzurą. /Ebisu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uh... Erotyki... x.x" Nie no, będzie mi się dobrze czytać ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. huh, i tak nic nie napiszę ani nie narysuję. mogłabym yaoica, ale wolę jeszcze trochę pożyć... *śmiech* Diavol, Ebiś, wy macie coś napisać! Dawno nie widziałam opowiadania erotycznego pisanego przez faceta... <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto powiedział, że czytać bd? xD Zastrzegę, że zabraniam publikacji i tyle xD

   Usuń
  2. A podeślesz na privie jak skończysz~?

   Usuń
 7. Eto, Kirley - Uwierz że nie chciałabyś czytać erotyków mojego autorstwa. Na normalne opowiadania jak na razie z mojej strony się nie zanosi, wszystkie ryją czytelnikom oczy.

  OdpowiedzUsuń
 8. SKOŃCZIE Z EROTYKAMI! Będę Was później molestował na czatach jak mi to dacie.... xD

  OdpowiedzUsuń
 9. A..! *ucieka* ratunku! a serio -> skoro tak to piszę erotyka. Di, napiszemy razem hentaica? xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Rany... Jak to bd erotyki to ja musze zrobić bloga +18 Oo" Bo wygrany będzie poblikowany xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. num, a tu 3 prace dostajesz: yuri, yaoi i hentaica XD

   Usuń